Sławoszynko, działki budowlane

92,000 PLN
Powierzchnia: 1006 m2
Przeznaczenie: budowlana
Kształt: prostokąt
Dojazd: droga utwardzona

                                              Pragniesz spokoju z dala od miejskiego zgiełku?                                                                                 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do Ciebie. 

SŁAWOSZYNKO wieś kaszubska położona przy drodze wojewódzkiej nr 215, ok.2,5km od morza Bałtyckiego i piaszczystych plaż w Karwi.

Na sprzedaż Działki budowlane w kształcie regularnych prostokątów.

Działki przylegają do siebie, o powierzchniach:
pow. 1010m2 
pow. 1006m2
Uzbrojenie:  prąd, woda, kanalizacja i gaz. Skrzynki elektryczne przyłączeniowe oraz sieć wodociągowa znajdują się przy granicy działek, kanalizacja i gaz w ulicy.  Dojazd drogą asfaltową i utwardzoną.

Położone są na płaskim terenie w uroczym zakątku Sławoszynka. Wyjątkowa cisza, spokój i panorama łąk zapewnią dobry relaks. W otoczeniu działek znajduje się kilka domów  jednorodzinnych o niskiej zabudowie.
Tereny doskonałe na wycieczki rowerowe i piesze. W pobliżu znajduje się sklep spożywczo-przemysłowy oraz przystanek PKS.
Odległości od kurortów nadmorskich
ok.  2,5 km od Karwi
ok.  7 km od Jastrzębiej Góry
ok. 12 km od Władysławowa.

Odległość od Trójmiasta ok.40km

Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego-przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, wolnostojącą z możliwością usług nieuciążliwych – wynajem pokoi gościnnych.

Polecam – DUŻYM ATUTEM jest lokalizacja oraz ATRAKCYJNA cena.